sebastian.kowalczyk

Pełniona funkcja
instruktor ds. zagranicznych KH
O mnie

"Urodzony leń, który nie potrafi nic nie robić" - ulubione słowa na mój temat. W ZHP pełnomocnik KH Gdynia ds. zagranicznych. Obecnie komendant polskiej reprezentacji na zlot InterCamp 2010, oprócz tego zamieszany w przeróżne sprawy harcerskie i spotkać mnie można w różnych niespodziewanych miejscach. Zawodowo pilot wycieczek, a i czasem student finansów na Uniwersytecie Gdańskim.
Zainteresowania: żeglarstwo, góry, podróże i nudzenie się.
Plan na najbliższe miesiące: zdobycie Korony Gór Polskich i obrona pracy dyplomowej.

Posiada konto przez
10 lat 3 tygodnie