Zagranica w Stolecznej

Pełniona funkcja
pełnomocnik ds. zagranicznych KCh
O mnie

Pełnomocnik Komendanta Chorągwi Stołecznej ds. zagranicznych, szef promocji i drużynowy w Szczepie Rzeka, organizator Europejskiego Memoriału Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w Piłce Nożnej. Członek komendy polskiej reprezentacji na ConCordię 2010, członek komendy polskiej reprezentacji na InterCamp 2010, członek komendy 39. Niemieckojęzycznej Konferencji Skautowej 2010, wydawca radia na Jubileuszowym Zlocie Harcerstwa Polskiego Kraków 2010. Student polityki społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Posiada konto przez
10 lat 1 tydzień