Siegfried Riedieger

• strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.

Jesteście numerem jeden

O tym dlaczego jamboree w 2019 roku odbędzie się w USA, a nie w Polsce, o 160 organizacjach skautowych w Niemczech oraz o naszych składkach do WOSM i WAGGGS pwd. Wojtek Puchacz rozmawiał z Siegfriedem Riedigerem, komisarzem zagranicznym DPSG – jednej z niemieckich organizacji skautowych. Siegfried przyjechał do Warszawy na 39. Niemieckojęzyczną Konferencję Skautową, którą dla pół setki uczestników z Europy zorganizował Związek Harcerstwa Polskiego.