akcja charytatywna

• strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.

Superskaut rusza na ratunek

Leniwe sierpniowe popołudnie, które spędzałem odpoczywając po obozowych trudach przerwał dźwięk dzwonka telefonu. Na wyświetlaczu pojawił się numer mojego komendanta, a chwilę potem usłyszałem w głośniku: „Michał jest akcja”.

Te słowa wystarczyły, bo sprawa wydawała się być dramatyczna. Długotrwałe deszcze, które nawiedziły wschodnią część Ukrainy pod koniec lipca i na początku sierpnia sprawiły, że obszar ten został dotknięty klęską powodzi.

Tworzymy lepszy świat

Zambia – obrzędowy taniec. Liban – odwiedzanie chorych w szpitalu. Kanada – budowa eko-platformy na lokalną paradę. Skautki z całego globu biorą udział w Dniu Myśli Braterskiej. Tysiące podejmowanych przez nie małych działań składa się na jeden, wielki rezultat – tworzenie lepszego świata.

2007: odkryj swój potencjał