Kandersteg

• strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.

Ja też kiedyś nie wierzyłem

Kiedy w któryś wiosenny ranek marca 1988 roku jechałem na egzamin z języka angielskiego i historii 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej do jednego z oficerów 1 SBS, aby walczyć o zakwalifikowanie się na nielegalny w ZHP wyjazd dla drużynowych drużyn imienia 1 SBS i Chociemnych nie miałem najmniejszego pojęcia, że kiedyś będę odpowiedzialny za zatwierdzanie takich reprezentacji ZHP na wyjazdy zagraniczne.

Za darmo do Szwajcarii

Pomysł na wakacyjny wyjazd do kraju przepełnionego skautingiem? Proszę bardzo. Kandersteg International Scout Centre (KISC) wprowadził korzystne zasady dla skautów z Europy Wschodniej. Na mocy porozumienia między KISC i europejskim regionem WOSM, teraz pobyt w przepięknej górskiej dolinie należącej do KISC jest bezpłatny.