Kandersteg

• strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.

Ja też kiedyś nie wierzyłem

Kiedy w któryś wiosenny ranek marca 1988 roku jechałem na egzamin z języka angielskiego i historii 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej do jednego z oficerów 1 SBS, aby walczyć o zakwalifikowanie się na nielegalny w ZHP wyjazd dla drużynowych drużyn imienia 1 SBS i Chociemnych nie miałem najmniejszego pojęcia, że kiedyś będę odpowiedzialny za zatwierdzanie takich reprezentacji ZHP na wyjazdy zagraniczne.

Za darmo do Szwajcarii

Pomysł na wakacyjny wyjazd do kraju przepełnionego skautingiem? Proszę bardzo. Kandersteg International Scout Centre (KISC) wprowadził korzystne zasady dla skautów z Europy Wschodniej. Na mocy porozumienia między KISC i europejskim regionem WOSM, teraz pobyt w przepięknej górskiej dolinie należącej do KISC jest bezpłatny.