stulecie

• strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.

Stulecie nie tylko u nas

Brazylia, Finlandia, Francja, Grecja, Niemcy, Jamajka, Kenia, Holandia i Singapur - to lista państw wyszczególnionych przez WOSM, które w 2010 będą świętować sto lat skautingu. To zestawienie może się jednak nieco różnić od rzeczywistości. Jak udało nam się potwierdzić, z pewnośćią w tym roku święto stulecia przypadnie ponadto na Filipinach i w Belgii.

Belgijskie SGP przygotuwuje wrześniowy event, który cały czas jest w budowie - poinformowała nas Olivier Penasse z serwisu międzynarodowego skautów pluralistycznych Belgii.

100 lat skautingowi żeńskiemu!

"Mamy już 2010 rok, a wraz z nim startują nasze trzyletnie globalne obchody stulecia" - czytamy na stronie internetowej WAGGGS. Tematem przewodnim tego roku jest sianie. WAGGGS skupi się na ocenie jak żeński ruch skautowy odnajduje się w XXI wieku. Możecie przyłączyć się do światowej akcji, przesyłając informacje o podjętych przez Was działaniach zmieniania nasz glob na lepszy. Finał akcji przewidziano na 10 kwietnia. Więcej informacji na http://www.wagggsworld.org/