drużynowy

• strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.

Jak rozpętałem grę na DMB

Dzień Myśli Braterskiej, przypadający na 22 lutego jest świetną okazją do poszerzenia kontaktów z innymi drużynami z kraju, a nawet ze świata! I nie jest to wcale takie trudne.

Zawsze uważałem, że dzień urodzin Baden-Powella jest jednym z takich, które w harcerstwie powinniśmy obchodzić w jak największym gronie. Dzień Myśli Braterskiej, to w końcu święto skautów z całego świata, moment w którym trzeba poczuć, że skauting to ruch światowy. Z takim podejściem zorganizowałem w Warszawie jego obchody.

Szczęśliwego Nowego Jorku

… 5, 4, 3, 2, 1, 0!

Tak, zaczął się 2010. rok, a wraz z nim pojawiły się noworoczne postanowienia. Chęć pilnej nauki, poprawienia relacji z rodzicami, przyjaciółmi, przełożonymi… i tak dalej i tak dalej. Ty, Druhu Drużynowy/Druhno Drużynowa, zapewne w Nowym Roku zapragnąłeś też sobie pomyślności w pracy z drużyną. Życzę Ci tego samego, ale najpierw…