Craig Turpie

• strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.

ZHP znów w WOSM?

W drugi weekend stycznia Warszawę odwiedzili Craig Turpie, przewodniczący Europejskiego Komitetu Skautowego (WOSM) i David McKee, Dyrektor Regionu Europejskiego WOSM. W trakcie spotkania z Małgorzatą Sinicą i Lucjanem Brudzyńskim oraz członkami Wydziału Zagranicznego GK ZHP, dyskutowano nad możliwościami przywrócenia ZHP statusu pełnego członka WOSM. Aktualnie jesteśmy zawieszeni.

Więcej na ten temat czytaj w rozmowie z Craigiem Turpiem

Skauting ukradł mi kumpla

Laura i craig

W styczniu Warszawę odwiedził Craig Turpie, pprzewodniczący Europejskiego Komitetu Skautowego (WOSM). Kiedy brnąłem przez śnieg na spotkanie z nim do Głównej Kwatery ZHP, zastanawiałem się, czy w Wielkiej Brytanii, skąd Turpie przyleciał, ulice też są tak zaśnieżone. Ale, co ważniejsze, rozważałem, czy ZHP ma szanse oddać należne składki i odzyskać pełne członkowstwo w światowych strukturach skautowych.