Redakcja

Portret użytkownika Ania Wittenberg

pwd. Anna Wittenberg HO

Redaktor Naczelna "Skautingu".
Instruktorka Hufca Warszawa Mokotów ds. Zagranicznych. Zastępczyni komendanta szczepu 40 WDHiZ.
Prywatnie: studentka nauk politycznych UW, przez ostatnie 3 lata dziennikarka w stołecznym dzienniku.

Redaktor serwisu WWW

Portret użytkownika adampietrzak

pwd. Adam Pietrzak HR

Hufiec Grójec

Cześć i Czołem!
Jestem Instruktorem Hufca ZHP Grójec, prowadzę drużynę starszoharcerską, zajmuję się pracą metodyczną i ogromną ilością zainteresowań, według których ustalam ogólną egzystencję. Gdyby nie fotografia, góry, żaglówki i spacery po różnych polskich miastach, moje życie wyglądałoby teraz zupełnie inaczej :)

Dział "Pomysł na..."

Hufiec Poznań-Śródmieście
O mnie

Była drużynowa 6 PDHS DYSK, instruktorka szczepu Zielona Szóstka, namiestniczka harcerek, namiestniczka harcerzy, komendantka kursu drużynowych. Obecnie członkini komendy hufca oraz KSI hufcowej.
Absolwentka Europeistyki UAM, studentka IV roku Turkologii UAM.

154 WDW Kartarisvastika
zaintersowań mam za wiele żeby wymieniać

Dział "News"

Portret użytkownika Zagranica w Stolecznej

pwd. Wojtek Puchacz HO

Hufiec Warszawa-Żoliborz
O mnie

Pełnomocnik Komendanta Chorągwi Stołecznej ds. zagranicznych, szef promocji i drużynowy w Szczepie Rzeka, organizator Europejskiego Memoriału Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w Piłce Nożnej. Członek komendy polskiej reprezentacji na ConCordię 2010, członek komendy polskiej reprezentacji na InterCamp 2010, członek komendy 39. Niemieckojęzycznej Konferencji Skautowej 2010, wydawca radia na Jubileuszowym Zlocie Harcerstwa Polskiego Kraków 2010. Student polityki społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Korekta

phm. Anna Trela HO