ZHP znów w WOSM?

Autor: mat. prasowe WOSM
, Źródło: scout.org

W drugi weekend stycznia Warszawę odwiedzili Craig Turpie, przewodniczący Europejskiego Komitetu Skautowego (WOSM) i David McKee, Dyrektor Regionu Europejskiego WOSM. W trakcie spotkania z Małgorzatą Sinicą i Lucjanem Brudzyńskim oraz członkami Wydziału Zagranicznego GK ZHP, dyskutowano nad możliwościami przywrócenia ZHP statusu pełnego członka WOSM. Aktualnie jesteśmy zawieszeni.

Więcej na ten temat czytaj w rozmowie z Craigiem Turpiem

Portret użytkownika Zagranica w Stolecznej

pwd. Wojtek Puchacz HO

Pełnomocnik Komendanta Chorągwi Stołecznej ds. zagranicznych, szef promocji i drużynowy w Szczepie Rzeka, organizator Europejskiego Memoriału Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w Piłce Nożnej. Członek komendy polskiej reprezentacji na ConCordię 2010, członek komendy polskiej reprezentacji na InterCamp 2010, członek komendy 39. Niemieckojęzycznej Konferencji Skautowej 2010, wydawca radia na Jubileuszowym Zlocie Harcerstwa Polskiego Kraków 2010. Student polityki społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.