WAGGGS: MAŁE GRANTY NA ŚRODOWISKO

FAO i WAGGGS zachęcają skautki z całego świata do wystartowania w konkursach na rzecz środowiska naturalnego. Pomóżcie ocalić naszą planetę i odbierzcie do 250 dolarów na projekt.

Projekt powinien być nastawiony na przystosowywanie się (pomaganie ludziom radzenia sobie ze zmianami klimatycznymi) lub łagodzenie ryzyka (zapobieganie dalszej emisji CO2). Możliwości na pozyskanie grantu jest bardzo wiele. Możecie posadzić drzewa, zaproponować specjalny system recyklingu w waszej szkole, albo poprowadzić debatę o zmianach klimatycznych – to tylko propozycje.

Pełne informacje o konkursie znajdziecie na stronie WAGGGS: http://www.wagggsworld.org/en/news/20332

Portret użytkownika Ania Wittenberg

pwd. Anna Wittenberg HO

Redaktor Naczelna "Skautingu".
Instruktorka Hufca Warszawa Mokotów ds. Zagranicznych. Zastępczyni komendanta szczepu 40 WDHiZ.
Prywatnie: studentka nauk politycznych UW, przez ostatnie 3 lata dziennikarka w stołecznym dzienniku.