ZAPROJEKTUJ SWOJE PRAWO

Przed nami pierwszy konkurs kreatywności w skautingu organizowany przez KISC (Kandersteg International Scout Centre). Do końca roku możecie zgłaszać swoje prace w konkursie „Design Your Law”.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy obrazującej jeden z dziesięciu punktów prawa harcerskiego. Technika przygotowania pracy jest dowolna. Możecie malować, wyszywać, rzeźbić w drewnie, albo przesłać pracę wykonaną inną ciekawą techniką.

„Jako centrum światowego skautingu, wierzymy, że mamy prawo dzielić się i wypełniać wartości i ideały B-P”czytamy na stronie Światowego Ośrodka Skautowego WOSM w Kanderstegu. Konkurs „Design Your Law” jest otwarty dla skautów z całego świata. Mogą w nim wystartować grupy i pojedynczy harcerze. Więcej informacji i karta zgłoszenia do pobrania ze strony: http://www.kisc.ch/?uid=429

Portret użytkownika Ania Wittenberg

pwd. Anna Wittenberg HO

Redaktor Naczelna "Skautingu".
Instruktorka Hufca Warszawa Mokotów ds. Zagranicznych. Zastępczyni komendanta szczepu 40 WDHiZ.
Prywatnie: studentka nauk politycznych UW, przez ostatnie 3 lata dziennikarka w stołecznym dzienniku.