POKAŻMY HARCERSTWO MŁODZIEŻY ZE WSCHODU

• strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Od 1 czerwca przez półtora miesiąca w Warszawie odbędzie się Międzypokoleniowy Zlot Dzieci Polskich Rodzin z Kresów Wschodnich. Harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego zostali poproszeni o pomoc organizacyjną.

Zlot Dzieci to możliwość ciekawego spędzenia czasu przed i w trakcie wakacji. Do Warszawy przyjadą młodzi ludzie z Ukrainy i Białorusi, którzy liczą na spotkania z harcerzami i naukę języka polskiego. Rola harcerzy jest tu niebagatelna: od spraw organizacyjnych do uczestnictwa w zajęciach i prezentowania postaw godnych naśladowania.

W programie całej imprezy są spotkania towarzyskie, zwiedzanie stolicy, gry i zabawy sportowe, seminaria, a także występ zespołu "Mazowsze". W weekend uczestnicy spotkają się z warszawskimi rodzinami na obiadach integracyjnych połączonych z programem zaproponowanym przez rodziny właśnie.

Koszt udziału w imprezie to 14,50 zł/dzień. Chęć udziału w zlocie prześlijcie na zagranica@stoleczna.zhp.pl

Portret użytkownika Ania Wittenberg

pwd. Anna Wittenberg HO

Redaktor Naczelna "Skautingu".
Instruktorka Hufca Warszawa Mokotów ds. Zagranicznych. Zastępczyni komendanta szczepu 40 WDHiZ.
Prywatnie: studentka nauk politycznych UW, przez ostatnie 3 lata dziennikarka w stołecznym dzienniku.