POKAŻMY HARCERSTWO MŁODZIEŻY ZE WSCHODU

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.

Od 1 czerwca przez półtora miesiąca w Warszawie odbędzie się Międzypokoleniowy Zlot Dzieci Polskich Rodzin z Kresów Wschodnich. Harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego zostali poproszeni o pomoc organizacyjną.

     Zlot Dzieci to możliwość ciekawego spędzenia czasu przed i w trakcie wakacji. Do Warszawy przyjadą młodzi ludzie z Ukrainy i Białorusi, którzy liczą na spotkania z harcerzami i naukę języka polskiego. Rola harcerzy jest tu niebagatelna: od spraw organizacyjnych do uczestnictwa w zajęciach i prezentowania postaw godnych naśladowania.

     W programie całej imprezy są spotkania towarzyskie, zwiedzanie stolicy, gry i zabawy sportowe, seminaria, a także występ zespołu "Mazowsze". W weekend uczestnicy spotkają się z warszawskimi rodzinami na obiadach integracyjnych połączonych z programem zaproponowanym przez rodziny właśnie. 

     Koszt udziału w imprezie to 14,50 zł/dzień. Chęć udziału w zlocie prześlijcie na zagranica@stoleczna.zhp.pl

O autorze
Portret użytkownika Ania Wittenberg

pwd. Anna Wittenberg HO

Redaktor Naczelna "Skautingu".
Instruktorka Hufca Warszawa Mokotów ds. Zagranicznych. Zastępczyni komendanta szczepu 40 WDHiZ.
Prywatnie: studentka nauk politycznych UW, przez ostatnie 3 lata dziennikarka w stołecznym dzienniku.

Komentarze

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 20 tygodni

rudno już 642-262 teraz podać dokładną datę, ale na jesieni 2005 r. wieści o zbliżającym się70-648 Jamboree przybrały realny kształt. W Chorągwi Stołecznej został przeprowadzony konkurs na komendanta jej reprezentacji i informacje NS0-154 o terminach, kosztach, wymaganiach zaczęły płynąć do hufców. Następnych 70-291 parę miesięcy upłynęło na promowaniu Jamboree w drużynach oraz szukaniu kadry i harcerzy chętnych do wyjazdu. Na wiosnę 2006 r., przy okazji zebrań obozach, propozycja 646-230
uczestnictwa w Jamboree była prezentowana rodzicom. Przed wakacjami wiedzieliśmy już, że będziemy mieć koło 7-8 drużyn jamborowych* i 350-018 zaczęliśmy dyskutować o tym, jak pozyskać środki** niezbędne do wyjazdu. Zarabianie i pisanie wniosków grantowych do firm prywatnych i instytucji państwowych na serio ruszyło po wakacjach – na jesieni 2006 r., do wyjazdu pozostało 10
--------
CISA l70-290l642-374l1Y0-A18lHP0-S28l1z0-051l646-985l642-456l646-671l642-873l1Y0-A08l