Załap się na SWAP

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.

     Do 1 czerwca możecie zgłosić się na SWAP, Scout Work and Activity Programme. Pięciodniowy zlot ruszy 25 czerwca. Jest jeszcze jedno wolne miejsce dla drużyny starszoharcerskiej.

     - To będzie małe jambo – tłumaczy Maciej Grunt, organizator imprezy. – Skupimy się na praca dla społeczności lokalnej i nauce szacunku wobec innych kultur – wylicza. SWAP potrwa do 30 czerwca i będzie kosztował 50 zł. Prócz drużyny z Polski, Grunt szuka też wolontariuszy, którzy będą w stanie poprowadzić zajęcia po polsku i angielsku. – Wolontariusze nie płacą wpisowego – zachwala Ewa Lachiewicz, kierownik Biura Zagranicznego GK ZHP.

     Zajęcia SWAP zostały podzielone na kilka bloków tematycznych: prawa człowieka, skauting i jego wyzwania, puszczaństwo, rękodzieło, gry i zabawy, pionierka, kultura Europy.

     W zlocie wezmą udział skauci z miast partnerskich Szczecinka: Bergen op Zoom, Neustrelitz, Noyelles sous Lens, Söderhamn. O imprezie pisaliśmy w Skautingu 1/2010.
 

O autorze
Portret użytkownika Ania Wittenberg

pwd. Anna Wittenberg HO

Redaktor Naczelna "Skautingu".
Instruktorka Hufca Warszawa Mokotów ds. Zagranicznych. Zastępczyni komendanta szczepu 40 WDHiZ.
Prywatnie: studentka nauk politycznych UW, przez ostatnie 3 lata dziennikarka w stołecznym dzienniku.

Komentarze

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
10 lat 1 tydzień

Knowledge is defined by the Oxford English Dictionary as expertise, and skills 642-359 acquired by a person through experience or education; the theoretical or practical understanding of a subject; what is known in a particular field or in total; facts and information; or 650-177 awareness or familiarity gained by experience of a fact or situation. Philosophical debates in general start with Plato's formulation of000-152 knowledge as "justified true belief." There is however no single agreed definition of knowledge presently, nor any642-583prospect of one, and there remain numerous competing theories. Knowledge acquisition involves complex cognitive processes: perception, learning, communication, association and reasoning. The term knowledge is also used to mean the confident understanding of a subject with the ability to use it for a specific purpose if appropriate. See knowledge management for additional details 640-721 on that discipline.
-----------
350-018 l70-401 l 642-357 l 642-165 l 642-504 l 642-426 l 642-971 l 646-046 l 642-973 l 70-450