Skautowe Kondolencje

• strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Od soboty 10 kwietnia do Związku Harcerstwa Polskiego napływają kondolencje ze świata skautowego i organizacji harcerskich działających poza granicami kraju. Przesyłane są wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu tragicznej śmierci honorowego protektora harcerstwa prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki i osób towarzyszących im w drodze na uroczystości katyńskie.

Zapewnienie o szczególnej bliskości i modlitwie przesłali między innymi: przewodniczący Regionu Europejskiego WOSM Craig Turpie i dyrektor Europejskiego Regionu WOSM David McKee, przewodniczący Europejskiej Fundacji Skautowej Jørgen Rasmussen, sekretarz generalny ICCS Baldur Hermans, była przewodnicząca Europejskiego Regionu WAGGGS Diane Dixon, przewodniczący polskiego harcerstwa na Białorusi Antoni Chomczukow, naczelnik harcerzy ZHP na Litwie Paweł Żebiełowicz, przedstawiciele władz organizacji skautowych z Rosji, Gruzji, Czech, Finlandii, Estonii, Izraela, Serbii, Ukrainy, Łotwy, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Rumunii, zespół Eurotransit Network oraz pojedyncze osoby, między innymi z Litwy, Kazachstanu, Rumunii i USA.

Już wkrótce kopie otrzymanych przez nas listów kondolencyjnych zostaną udostępnione w serwisie zhp.pl.

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska
kierownik Wydziału Zagranicznego GK