Bigos na Jambo w Szwecji?

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 48.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 303.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
obrazek do artykułu

     Na najbliższym jamboree stanie Polish Food House. Jak podają organizatorzy z hufca Szczecinek, ma on być odzwierciedleniem Polski jako kraju ludzi dynamicznych, pomysłowych i szanujących tradycję. Sam namiot będzie w pełni łączył się z mottem zlotu "Simply scouting": zero elementów plastikowych i ekologiczne elementy. Sam namiot ma wieczorami przypominać wielki lampion i być charakterystycznym miejscem jambo. Skauci nie tylko będą mogli tam zjeść i napić się, ale dzięki modułowym zajęciom, także będą się świetnie bawić. Wieczorami będą prezentowane filmy. Na skautów czekają także konkursy. W tej chwili nie wiemy co znajdzie się w menu gospody. Miejmy nadzieję, że będzie to bigos, schabowy i rosół :)

Komentarze

Member since:
10 listopad 2011
Last activity:
8 lat 28 tygodni

It is not easy to make a good resume of the article! I think my service will be actual here

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 20 tygodni

Cisco Certified Network Associate (CCNA®) validates the ability to install, configure, operate, and troubleshoot medium-size route and switched networks, including implementation and
642-446 verification of connections to remote sites in a WAN. CCNA curriculum includes basic mitigation of security threats, introduction to wireless networking concepts and terminology, and performance-based ski642-373 lls. This new curriculum also includes (but is no
1Y0-A05 t limited to) the use of these protocols: IP, Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Serial Line Interface Protocol Frame Relay, Routing Information Protocol Version 2 (RIPv2),VLANs, Ethernet, access
642-383 control lists (ACLs).

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 20 tygodni

Cisco Certified Network Associate (CCNA®) validates the ability to install, configure, operate, and troubleshoot medium-size route and switched networks, including implementation and verification of conn
pass4sure E20-593 ections to remote sites in a WAN. CCNA curriculum includes basic mitigation of security threats, introduction to wirepass4sure EC0-350 less networking concepts and terminology, and performance-based skills. This new curriculum also includes (but is not limited to) the use of these protocols: IP, Enhancedpass4sure 000-330 Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Serial Line Interface Protocol Frame Relay, Routing Information Prot

pass4sure 000-966 ocol Version 2 (RIPv2),VLANs, Ethernet, access control lists (ACLs).

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 20 tygodni

Szczecinek, ma on być pass4sure 350-018 odzwierciedleniem Polski jako kraju ludzi dynamicznych, pomysłowych i szanujących tradycję. Sam namiot będzie w pass4sure 640-816
pełni łączył się z mottem zlotu "Simply scouting": zero elementów plastikowych pass4sure 220-702
i ekologiczne elementy. Sam namiot ma wieczorami przypominać wielki lampion i być pass4sure 640-553 charakterystycznym miejscem jambo. Skauci nie tylko będą mogli tam zjeść i napić się, ale dzięki modułowym zajęciom, także będą się świetnie bawić. Wieczorami będą