Bigos na Jambo w Szwecji?

Na najbliższym jamboree stanie Polish Food House. Jak podają organizatorzy z hufca Szczecinek, ma on być odzwierciedleniem Polski jako kraju ludzi dynamicznych, pomysłowych i szanujących tradycję. Sam namiot będzie w pełni łączył się z mottem zlotu "Simply scouting": zero elementów plastikowych i ekologiczne elementy. Sam namiot ma wieczorami przypominać wielki lampion i być charakterystycznym miejscem jambo. Skauci nie tylko będą mogli tam zjeść i napić się, ale dzięki modułowym zajęciom, także będą się świetnie bawić. Wieczorami będą prezentowane filmy. Na skautów czekają także konkursy. W tej chwili nie wiemy co znajdzie się w menu gospody. Miejmy nadzieję, że będzie to bigos, schabowy i rosół :)