Ruszają warsztaty zagraniczne - zgłoszenia do 16 kwietnia

Zasady współpracy zagranicznej, wymiany międzynarodowe w praktyce i opowieści ze skautowych wypraw – to wszystko czeka na uczestników warsztatów zagranicznych "Scouting: don't miss it!". Odbędą się one od 23 do 25 kwietnia w Warszawie. Organizatorzy podpowiedzą jak wpleść zagranicę do rocznego planu pracy drużyny i wskażą drogi finansowania projektów.

Warsztaty są organizowane przez pełnomocników i instruktorów ds. zagranicznych w Chorągwiach Mazowieckiej i Stołecznej. Do udziału zapraszamy wszystkich drużynowych i przybocznych. Zgłoszenia można słać do 16 kwietnia na zagranica@stoleczna.zhp.pl oraz skauting@mazowiecka.zhp.pl .

Koszt: 20 zł.