WAGGGS: Powiedz "nie" przemocy wobec Kobiet!

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
obrazek do artykułu

     Jest jeszcze mnóstwo czasu, by wziąć udział w konkursie na plakat ‘girls worldwide say no to violence against women and girls’. Wystarczy, że przygotujecie plakat zawierający podane wyżej hasło, umieścicie na nim logo WAGGGS i UNIFEM. Następnym krokiem jest powieszenie Waszej pracy w miejscu, z którego będzie widoczny dla wielu osób. Aby zgłosić się, wystarczy do 12 sierpnia wysłać zdjęcie pracy wraz z informacją gdzie jest ona prezentowana.

     Zasady konkursu dostępne są na stronie WAGGGS: http://www.wagggsworld.org/en/news/20177

     A dla tych z was, którzy odważnie myślą o tolerancji i sprawiedliwości, stowarzyszenie AnStifter przygotowało inny konkurs na plakat. W sumie do wygrania są 3 tys. euro! Zajrzyjcie na: http://www.stoleczna.zhp.pl/content/view/1224/69/ po więcej.

Komentarze

Member since:
10 listopad 2011
Last activity:
8 lat 28 tygodni

As for me such cv services are very much helpful for bloggers

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 19 tygodni

Cisco Certified Network Associate (CCNA®) validates the ability to install, configure, operate, and troubleshoot medium-size route and switched networks, including implementation and verification of connections to remote sites in a WAN. CCNA curr
70-270 iculum includes basic mitigation of security threats, introduction to
642-825 wireless networking concepts and terminology, and performance-based skills. This new curriculum also includes (but is not limited to) the use of these protocols: IP, Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (642-845 EIGRP), Serial Line Interface Protocol Frame Relay, Routing Information Protocol Version 2 (RIPv2),VLANs, Ethe
642-504 rnet, access control lists (ACLs).

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 19 tygodni

isco Certified Network Associate (CCNA®) validates the ability to install, configure, operate, and troubleshoot medium-size route and switched
pass4sure 1z0-052 networks, including implementation and verification of cpass4sure HP0-S18 onnections to remote sites in a WAN. CCNA curriculum includes basic mitigation of security threats, introduction to wireless networking concepts and terminology, and performance-basedpass4sure 1z0-007 skills. This new curriculum also includes (but is not limited to) the use of these protocols: IP, Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Serial Line Interface Protocpass4sure JN0-342C ol Frame Relay, Routing Information Protocol Version 2 (RIPv2),VLANs, Ethernet, access control lists (ACLs).

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 19 tygodni

Szczecinek, ma on pass4sure 640-863 być odzwierciedleniem Polski jako kraju ludzi pass4sure 642-642
dynamicznych, pomysłowych i szanujących tradycję. Sam namiot będzie w pełni łączył pass4sure PMI-001 się z mottem zlotu "Simply scouting": zero elementów plastikowych i ekologiczne elementy. Sam namiot ma pass4sure 642-892 wieczorami przypominać wielki lampion i być charakterystycznym miejscem jambo. Skauci nie tylko będą mogli tam zjeść i napić się, ale dzięki modułowym zajęciom, także będą się świetnie bawić. Wieczorami będą