WAGGGS: Powiedz "nie" przemocy wobec Kobiet!

• strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Jest jeszcze mnóstwo czasu, by wziąć udział w konkursie na plakat ‘girls worldwide say no to violence against women and girls’. Wystarczy, że przygotujecie plakat zawierający podane wyżej hasło, umieścicie na nim logo WAGGGS i UNIFEM. Następnym krokiem jest powieszenie Waszej pracy w miejscu, z którego będzie widoczny dla wielu osób. Aby zgłosić się, wystarczy do 12 sierpnia wysłać zdjęcie pracy wraz z informacją gdzie jest ona prezentowana.

Zasady konkursu dostępne są na stronie WAGGGS: http://www.wagggsworld.org/en/news/20177

A dla tych z was, którzy odważnie myślą o tolerancji i sprawiedliwości, stowarzyszenie AnStifter przygotowało inny konkurs na plakat. W sumie do wygrania są 3 tys. euro! Zajrzyjcie na: http://www.stoleczna.zhp.pl/content/view/1224/69/ po więcej.