Po niemiecku w Warszawie

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 48.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 303.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.

Od 19 do 21 lutego w Warszawie Związek Harcerstwa Polskiego gościło 41 skautów na 39. Niemieckojęzycznej Konferencji Skautowej. „Podczas trzech dni spędzonych w Warszawie uczestnicy wzięli udział w warsztatach na temat metod pracy skautowej, specjalności harcerskich, globalizacji oraz prewencji niechcianych zachowań” – informuje Wydział Zagraniczny GK ZHP. To pierwsza taka konferencja zorganizowana przez nasz związek, ale nie pierwsza w historii polskiego harcerstwa. W 2006 roku w Konstancinie pod Warszawą odbyła się konferencja skautek i guidek z federacji katolickiej ICCG. W 1932 w Buczu pod przewodnictwem Olgi Drahanowskiej-Małkowskiej odbyła się VII Światowa Konferencja Skautek. O swoich oczekiwaniach wobec Polski oraz nadziejach na współpracę mówi Siegfried Riediger, komisarza zagraniczny DPSG.
 

Komentarze

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 12 tygodni

Cisco Certified Network Associate (CCNA®) validates the ability to install, configure, operate, and troubleshoot medium-size route and switched networks, including implementation and verification of connections to r83-640
emote sites in a WAN. C642-873 CNA curriculum includes basic mitigation of security threats, introduction to wireless networking concepts and t646-363 erminology, and performance-based skills. This new curriculum also includes (but is not limited to) the use of these protocols: IP, Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Serial Line Interface Protocol Frame Relay, Routing Information Protocol Version 2 (RIPv2),642-524 VLANs, Ethernet, access control lists (ACLs).

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 12 tygodni

Cisco Certified Network Associate (CCNA®) validates the ability to install, configure, operate, and troubleshoot medium-size route and switched networks, including implementation and verification of connections to remote sites in a WAN. CCNA curriculum includes basic pass4sure NS0-501 mitigation of security threats, introduction to wireless networking concepts and terminology, and performance-based skills. This new curriculum also includes (but pass4sure XK0-002 is not limited to) the use of these protocols: pass4sure 156-215 IP, Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Serial Line Interface Protocol Frame Relay, Routing Information Protocol Version 2 (RIPv2),pass4sure 642-481 VLANs, Ethernet, access control lists (ACLs).

Member since:
20 lipiec 2010
Last activity:
9 lat 12 tygodni

Szczecinek, ma pass4sure 642-436 on być odzwierciedleniem Polski jako kraju ludzi dynamicznych, pomysłowych i szanujących tradycję. Sam namiot pass4sure 642-845 będzie w pełni łączył się z mottem zlotu pass4sure 642-825 "Simply scouting": zero elementów plastikowych i ekologiczne elementy. Sam namiot ma wieczorami przypominać wielki lampion i być charakterystycznym miejscem pass4sure HP0-D07 jambo. Skauci nie tylko będą mogli tam zjeść i napić się, ale dzięki modułowym zajęciom, także będą się świetnie bawić. Wieczorami będą