Marzec 2010

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field_user::init() should be compatible with views_handler_field::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /sites/all/modules/views/views.module on line 879.
okładka numeru

„To jest tak, że harcerstwo tylko korzysta z mojego wysiłku. Prowadzę drużynę, robię zbiórki zastępów, jak starczy czasu to prowadzę indywidualną pracę ze stopniami. Organizuję imprezy hufca i w ogóle chyba ze trzy godziny dziennie poświęcam na ZHP. Zrobiłbym z chęcią coś innego, ale jak już przychodzi co do czego, to po obozie idę w wakacje do pracy, bo i tak średnio mam kasę, żeby gdzieś wyjechać”.

Znasz tę historię? Ten numer „Skautingu” dedykujemy więc Tobie.
 
W marcu zapraszamy cię do przygody ze skautowym wolontariatem – sposobem na to, by tanio spędzić wakacje, poznać innych skautów, potrenować język, zdobyć pierwsze zagraniczne kontakty i interesujący wpis w cv. Poprzez historie ludzi, którzy byli wolontariuszami w ośrodkach skautowych, chcemy pokazać, że wyjazd jest nie tylko łatwy, ale i opłacalny. Przybliżymy ci życie wolontariusza, opowiemy o tym, jak to zrobić, żeby wyjechać i co można dzięki temu osiągnąć.
 
Damy ci też kilka podpowiedzi, jak w skautowy sposób zapalić twoich harcerzy do działania w Roku Służby. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą uda ci się ich przekonać, że służba nie wieje nudą, a wręcz może być surwiwalową przygodą.
Jak? Gdzie? Kiedy? Przeczytaj. Nie zmarnuj swojej szansy!
 
pwd. Anna Wittenberg
red. naczelna „Skautingu”