Za darmo do Szwajcarii

Pomysł na wakacyjny wyjazd do kraju przepełnionego skautingiem? Proszę bardzo. Kandersteg International Scout Centre (KISC) wprowadził korzystne zasady dla skautów z Europy Wschodniej. Na mocy porozumienia między KISC i europejskim regionem WOSM, teraz pobyt w przepięknej górskiej dolinie należącej do KISC jest bezpłatny. Więcej na http://scout.org/en/europe

Portret użytkownika rafal_bednarczyk

hm. Rafał Bednarczyk HO

aktualnie członek GK ZHP i komisarz zagraniczny, a w macierzystym hufcu Warszawa-Mokotów przewodniczący męskiej KSI
W życiu zawodowym lekarz medycyny, a później menedżer w firmach farmaceutycznych lub konsultingu farmaceutycznego.
Więcej o mnie poczytasz tu: