Jedziemy na Jamboree

Autor: Mat. Organizatora
, Źródło: www.worldscoutjamboree.se

Pod koniec 2009 roku ruszyła strona internetowa polskiego kontyngentu na 22. Światowe Jamboree Skautowe w Szwecji. Zlot odbędzie się w Szwecji między 27 lipca a 7 sierpnia 2011, jednak już dziś warto zacząć zbierać środki. Aby wziąć udział w jambo, trzeba przeznaczyć 2600 zł + koszty dojazdu na wybrzeże, skąd uczestników zabiorą promy. Szegóły dot. odpłatności IST ukażą się później. Uczestnikami jamboree w Szwecji mogą być harcerze w wieku 14-17 lat. Tematem imprezy jest "Simply scouting". Po więcej informacji zajrzyjcie na: http://jamboree2011.zhp.pl/